O salonie

Witaj w salonie Ekstraktt

Studio Urody Ekstraktt znajduje się na Wildzie na ul. Niedziałkowskiego 10A/51 w Poznaniu. Choć przed 2020 rokiem nasz salon znajdował się na Małych Grabarach.

Znajdziesz nas w dogodnej lokalizacji pomiędzy Avenidą a Starym Browarem, tuż obok Nowego Rynku, który powstał w miejscu dawnego dworca PKS.

Kim jest właścicielka salonu?

Właścicielką salonu jest Magdalena Polak, która od dziecka marzyła o zostaniu fryzjerką. Jej pasja do fryzjerstwa i dążenie do celu połączone z zaangażowaniem w pracę sprawiły, że Ekstraktt jest dziś jednym z czołowych salonów w Poznaniu.

Zostało to też docenione przez producentów programów telewizyjnych o metamorfozach, gdzie Magdalena Polak występowała jako ekspert od fryzur. Natomiast jej porady i wzmianki o salonie pojawiały się w takich czasopismach jak Elle czy Cosmopolitan.

Pielęgnacja włosów w HairSpa w salonie Ekstraktt w Poznaniu

Ekstraktt na ul. Niedziałkowskiego 10A/51

Wraz z rozwojem salonu nasza stara siedziba przestała nam wystarczać. Potrzebowaliśmy więcej miejsca, żeby polepszyć standardy obsługi i komfort dla naszych gości oraz pomieścić coraz większy zespół.

Właśnie dlatego przez wiele miesięcy pracowaliśmy z projektantami i różnego rodzaju specjalistami od wnętrz, żeby od podstaw stworzyć miejsce, które sprosta naszym potrzebom.

Miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo. Miejsce, w którym nieprzeciętnie zadbamy o Twoje włosy np. w naszym unikalnym HairSpa, które stworzyliśmy dla Ciebie, by oprócz świetnej fryzury dać Ci chwilę relaksu.

Nasz salon to także miejsce, gdzie odbywają się nasze coroczne eventy Metamorfoz oraz Akademia Ekstrakttu, gdzie uczymy naszych klientów jak radzić sobie z włosami.

 

Salon Ekstraktt na ul. Niedziałkowskiego 10a w Poznaniu - wnętrze

 

Dom dobrych fryzur

Projektując nasz salon, skupiliśmy się na wygodzie i ergonomii, nie zapominając o designie. W nowym salonie znaleźliśmy też miejsce dla sztuki i możesz zobaczyć u nas prace lokalnych artystów.

Na 200 m² oprócz wspomnianego już HirSpa, mamy 11 stanowisk fryzjerskich, 5 myjek i Color Stuido, gdzie pracujemy nad koloryzacjami naszych gości.

Dzięki temu wizyty przebiegają sprawnie i bez zakłóceń. To ważne, bo nasz zespół, licząc z uczniami, to ponad 20 osób, które intensywnie pracują nad fryzurami i jakością włosów.

Wpadnij do nas na ul. Niedziałkowskiego 10A/51 w Poznaniu i przekonaj się na… własnych włosach.

 

Opinie o salonie

 • Już od samego wejścia do salonu czuć pozytywną atmosferę i zaopiekowanie.

  Anna

 • Miejsce warte 5 gwiazdek. Salon mocno dba o wysoką jakość swoich usług oraz zadowolenie każdego klienta.

  Paweł

 • Przyjście do tego salonu to zdecydowanie spełnienie marzeń. Miła obsługa i pełny profesjonalizm.

  Wiktoria

 • Od czterech lat szukam „swojego” fryzjera. Dopiero tutaj znalazłam. Salon ładny, obsługa klienta jest bardzo, bardzo dobra. Wszystkim serdecznie polecam.

  Olga

 • Najlepszy fryzjer, u jakiego byłam. Atmosfera, obsługa klienta, wykonanie pierwsza klasa.

  Edyta

 • Polecam to miejsce z całego serca, ponieważ po każdej wizycie jestem zachwycona!

  Joanna

 • Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

  Marianna

 • Miejsce zdecydowanie na wysokim poziomie – indywidualne podejście, pasja bijąca od stylistów i miła atmosfera!

  Marta

Używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych oraz by zapewnić prawidłowe działanie strony. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.